Багетна майстерня

Світ образотворчого мистецтва наповнює простір прекрасним, розширює його межі та створює настрій в інтер’єрі. Однією з його задач є привнести це прекрасне в кожен дім, кожне життя, кожну душу яка зустрічається з витвором мистецтва. Рами для картин, як доповнення до живопису (а також до вишивок, гравюр, графіки, фотографій і т.д.), є невід’ємною деталлю для сприйняття об’єкту як довершеного предмету мистецтва. Більшість творів мистецтва потребує професійного художнього оформлення в рами. Картина оформлена в раму набуває завершеного вигляду і оформлення стає її частиною на довгі роки.

 

 

Будь-яке стилістично вірне рішення базується на двох головних критеріях – основі та акцентах. Рами для картин і є тим акцентом, що робить твір досконалим і цілісним. Оформлюючи твір мистецтва в багет ви можете підкреслити певні деталі роботи, кольори або її художню стилістику. Оформлення картини в багет потребує професійних знань, смаку і досвіду. Не кожна багетна майстерня має підготовлений персонал готовий надати таку послугу. Дуже часто клієнт не знає чого хоче від оформлення картини і не може уявити якою буде його предмет після обрамлення.

 

 

Важливим аспектом оформлення творів мистецтва є консервація і їх збереження. Багетна майстерня має запропонувати клієнту матеріали та оформительські рішення, що дозволять зберігати мистецькі шедеври десятиліттями. Консервація твору в оформленні передбачає використання спеціальних безкислотних матеріалів, що не вступають в реакцію з картинами, фотографіями, тканинами та будь якими іншими матеріалами. Іноді для оформлення картини, або графічного твору необхідно обмежити до неї доступ кисню та запобігти потрапляння пороху всередину.

 

 

Рамки для картин є важливим аксесуаром в оформленні інтер’єру. Вони дозволяють поєднати предмети в довершену композицію. Вони можуть бути підібраними дизайнером під загальну стилістику,чи бути головним акцентом в оформленні. Багети для рам використовують також для оформлення елементів меблів, телевізорів, стінних ніш тощо.

 

 

Рами для вишивок підкреслюють захоплення і дають можливість продемонструвати свій талант іншим людям. Дзеркала в рамах створюють візуальний ефект розширення простору. Рамки пасують до будь-яких інтер’єрів: від дитячої кімнати і до вітальні, від кафе і до офісу.

 

 

Дуже часто сама рама стає прекрасним подарунком на певні події. В багетній майстерні можна придбати як готову раму так і подарунковий сертифікат на оформлення картин. Багетна майстерня-це місце де кожен знайде щось до смаку. Це місце де, враховуючи побажання клієнта, майстер виконає оформлення професійно та якісно і предмет мистецтва отримає завершений вигляд.